buty&torebki

Niedawno przy kawie sączonej z A. podjęłyśmy temat dopasowania butów do torebki ( i na odwrót). Obydwie jesteśmy zdania, że torebka powinna pasować do butów. Widać, jesteśmy zwolenniczkami klasycznej elegancji :) Ja idę o krok dalej - uważam, że liczy się nie tylko dopasowanie kolorystyczne tych dwóch elementów stroju, ale również kolorystyka dodatków obuwia i torebki tj. wszelkich sprzączek, klamerek, zapięć, okuć ... Nie lubię mieć srebrnej klamerki przy butach i złotych dodatków przy torebce - tak, wiem, wiem ... paranoja, ale tak po prostu mam ;) Nie zawsze daje się dobrać idealnie te elementy ( zdjęcie nr 3), ale staram się jak mogę i tak, poszukując torebki do moich botków z zary ze srebrnymi przodami, miałam spory problem, bo większość torebek ma teraz złote okucia, a mnie się zamarzyła minimalistyczna torebka ze sreberkiem ... cierpliwość została nagrodzona - udało się takową nareszcie wyszukać :) 

Oczywiście nie mówię kategorycznie "nie" butom i torebkom z nieco innej "parafi". Jeśli zdecyduję się na inne barwy tych akcesoriów, to jednak w całym stroju będę mieć coś, co połączy barwy tych dodatków ... np. fioletowe buty, beżoąa torebka, a do tego apaszkę w odcieniach beżu i fioletu :)

Generalnie ignoruję gadanie, że to niby noszenie butów z dobraną torebką jest przejawem nudziarstwa, że to niemodny przeżytek ... dla mnie to kwintesencja kobiecej elegancji i dbałości o szczegóły !

A co Wy uważacie na ten temat ? :)


botki - evenito
torebka - h&m

botki - zara
torebka - atmosphere (allegro)

botki - bershka
torebka - kari

botki - marconi
torebka - sh

czółenka - centro
torebka - h&m


czółenka - peter kaiser
torebka -mohito

czółenka - graceland
torebka -mohito

botki - f&f
torebka - f&f

czółenka - nine west
torebka - sh

czółenka - bata
torebka - h&m

2 komentarze:

  1. O matko! Ile ty tego masz!! ;D JP

    OdpowiedzUsuń
  2. hehe Pani, tego jest o wiele, wiele więcej :p w końcu przez lata się na to pracowało ! :p

    OdpowiedzUsuń

Byłeś ? Zobaczyłeś ? Skomentuj ! :)