Król Tiul

Lekkie, zwiewne, fantazyjne - tiulowe spódnice zdobyły szczyty mody, wdarły się nawet na ulice, by ożywić ich szarość, przywodząc na myśl dziewczęce marzenia o bajecznych kreacjach w stylu księżniczek ...  

Inspiracją mojej dzisiejszej stylizacji jest look fanatyczki mody - Carrie Bradshaw z "Sex'u w wielkim mieście". Jej miętowa sukienka z tiulowym dołem to jak dla mnie jedna z najpiękniejszych kreacji w historii filmowych stylizacji :)

Chciałabym przy okazji tego posta poruszyć temat rozmiaru. Wierzę w to, że rozmiar nas nie ogranicza - to tylko umysł i panujące obecnie kanony sprawiają, że "większe" kobiety zamykaja się na świat mody, tłumią swoje fantazje i popadają w ogromne kompleksy. 

W stylizacji na Carrie noszę kopię jej garderoby - czy wyglądam gorzej ? Dzieli mnie kilka DOBRYCH rozmiarów od opisywanej bohaterki, ale osobiście uważam że obydwie wyglądamy atrakcyjnie ! Na pewno inaczej, ale fajnie :) Atrakcyjność zewnętrzna kobiety nie "siedzi" w jej rozmiarze - ona tkwi w umiejętności zaprezentowania atutów, ukryciu wad i wierze w to, że można być piękną w każdym "ciele" :) 

spódnica - papaya
top - h&m
sweterek - kappahl
sandałki - morgan
torebka - mohito
naszyjnik - stradivarius
bransoletka - reserved
2 komentarze:

  1. Madziu wyglądasz świetnie!! zawsze jesteś dla mnie inspiracją :* A.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie dziękuję ! :*

    OdpowiedzUsuń

Byłeś ? Zobaczyłeś ? Skomentuj ! :)