Good changes

Zastanawiałyście się kiedyś nad tym czy nie jesteście niewolnicami mody? Jakie jest Wasze podejście do modowych nowinek ? Czy nie gonicie ślepo za trendami, by za wszelką cenę osiągnąć najmodniejszy look danego sezonu ?

U mnie, w ślad za dojrzalszym wiekiem, podąża praktyczne podejście do mody. Ostatnimi czasy zauważam, że podoba mi się zdecydowanie mniej rzeczy niż dawniej, a moje wybory zawężają się do rzeczy lepszej jakości. Z większą przyjemnością wracam też do "zasobów" swojej szafy i staram się je wykorzystywać. Oczywiście miewam momenty, kiedy nie mogę powstrzymać się przed kupnem czegoś, co "natrętnie" przyciąga moje oko, ale takie chwile zdarzają się rzadziej. Cieszy mnie ta zmiana, którą mam zamiar kontynuować w nowym roku :)
foto: Mąż


5 komentarzy:

 1. Ja lubię sobie powybierać z mody to dla mnie najlepsze i do mnie pasuje. Choć nie powiem, że zakupy nie sprawiają mi przyjemności :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna torebka, taka wesoła :). A czapa to już w ogóle mega <3

  http://zycie-plus-size.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super czapka, świetnie wyglądasz. Ja nie podążam bardzo za modą, orientuje się co jest na czasie, ale wybieram tylko to w czym się dobrze czuję i lubię łączyć różne style, a więc ubrania i nowe i starsze ...

  OdpowiedzUsuń

Byłeś ? Zobaczyłeś ? Skomentuj ! :)